Battlefield Duals at Huntsville HS (AL)
Dec
31
9:30 AM09:30

Battlefield Duals at Huntsville HS (AL)

Teams Scheduled to Attend:

Columbia, Daviess County (KY), Gilmer (GA), Gordon-Lee (GA), Grissom, Huntsville, JO Johnson, Madison County, Moody, Mortimer Jordan, Northwest Whitfield (GA), Ravenwood (TN), Scottsboro, Sparkman, St Clair County, Thompson, Trion (GA), Villa Rica (GA), Weaver, Westminster Christian

View Event →
McCallie Invitational (TN)
Dec
18
to Dec 19

McCallie Invitational (TN)

Teams Scheduled to Attend (all teams are TN unless noted):

Brentwood, Buckhorn (AL), Cambridge (GA), Carrollton (GA), Cass (GA), Cleveland, Creekview (GA), Fuquay-Varina (NC), Heritage (GA), Hillcrest (SC), LaFayette (GA), Lakeview-Ft. Oglethorpe (GA), Lambert (GA), Marist (GA), McCallie, Northwest Whitfield (GA), Oak Mountain (AL), Parkview (GA), Peachtree Ridge (GA), Red Bank, Ridgeland (GA), Ringgold (GA), Scottsboro (AL), Soddy Daisy, Sonoraville (GA), South Forsyth (GA), Union Grove (GA), Woodland (GA)

View Event →
Cougar Invitational at Durant HS (FL)
Dec
11
to Dec 12

Cougar Invitational at Durant HS (FL)

  • Florida State Fairgrounds (map)
  • Google Calendar ICS

Teams Scheduled to Attend:

Armwood, Belen Jesuit, Blake, Bloomingdale, Durant, Freedom, Gaither, Hillsborough, Indian Rocks Christian, Jupiter Christian, King, Lakeland, Lakewood Ranch, Lennard, Leto, Newsome, Plant City, Plant, Riverview, Robinson, Seminole, Sickles, Spoto, Strawberry Crest

View Event →
US Air Force Indian Classic at Dobyns-Bennett HS (TN)
Dec
11
to Dec 12

US Air Force Indian Classic at Dobyns-Bennett HS (TN)

  • Dobyns-Bennett High School (map)
  • Google Calendar ICS

Teams Scheduled to Attend (all teams are TN unless otherwise indicated):

Abingdon (VA), AC Reynolds (NC), Archer (GA), Bob Jones (AL); Bremen (GA), Camp Hill (PA), Cave Springs (VA), Chattanooga Central, Commerce (GA), Daniel Boone, Dobyns-Bennett, Enka (NC), Gibbs, Grundy (VA), Hendersonville, Heritage, Independence (WV), Maryville, Mauldin (SC), Morristown East, Morristown West, North Buncombe (NC), North Lebanon (PA), Notre Dame, Northwest Whitfield (GA), Parkersburg (WV), Pigeon Forge, Red Lion (PA), Ridgeland (GA), Spring Grove (PA), Stewarts Creek, Sullivan East, Sullivan South, Tennessee High, West Henderson (NC)

View Event →
Border Wars III
Dec
4
to Dec 5

Border Wars III

  • South Walton High School (map)
  • Google Calendar ICS

Teams Scheduled to Attend: 

GA: Luella, Union Groove, Cambridge,

FL: Chiles, Lincoln, Arnold, Fort Walton Beach, Niceville, Choctaw, Gulf Breeze, Pace, Florida High, Tampa Prep, Tampa Jesuit, Columbia, Wakulla, Mosley,  Marianna, and Wewahitchka.

LA: Holy Cross, Archbishop Rummel, Jesuit,  

AL: Vestavia Hills, Hewitt- Trussville,

View Event →
Huntsville Invitational (AL)
Dec
4
to Dec 5

Huntsville Invitational (AL)

Teams Scheduled to Attend:

Arab, Athens, Austin, Bob Jones, Clay Chalkville, Columbia, Decatur, East Limestone, East Ridge (TN), Hartselle, Hewitt-Trussville, Huntsville, Independence (TN), JO Johnson, James Clemens, Madison County, Mountain Brook, Muscle Shoals, New Hope, Scottsboro, Spain Park, Sparkman, Tuscaloosa County, Westminster Christian

View Event →